مشاوره شغلی

یکی از چالش های امروز نوجوانان و جوانان پیدا کردن شغل مناسب با روحیات و تخصص فرد است که با توجه به شرایط روز اقتصادی وتوسعه ناکافی زیر ساخت های کشورهای در حال توسعه،پیدا کردن آن برای همه امکان پذیر نمی باشد.
اهمیت داشتن شغل مناسب ،صرفا با جنبه مادی آن مرتبط نبوده بلکه رضایتمندی شغلی که تامین کننده نیاز فرد به داشتن احترام و جایگاه اجتماعی است،از چالش های اصلی در پیدا کردن کار مناسب برای فرد است.
همه ما بارها در مسیر دستیابی به شغل مناسب بارها دچار سرگردانی شده ایم. نمیدانیم از شغل چه میخواهیم؟
کدام شغل رضایت و انگیزه لازم برای ادامه کار را برای ما ایجاد میکند یا به عبارتی کدام شغل، شغل رویایی ماست ؟
علت هم به این مسئله باز میگردد که در اکثر اوقات ما شناخت درستی از استعداد و توانایی های خود و همچنین آگاهی کافی از مشاغل موجود در جامعه نداریم.
همچنین بسیاری از ما ممکن است در شغلی فعالیت کنیم که از آن رضایت نداریم و دچار استرس فراوان شغلی باشیم، اما ترس فراوانی از تغییر شغل داریم.
چه در ابتدای مسیر انتخاب شغل باشید و چه در انتخاب راهی برای تغییر شغل ، بهترین و درست ترین مسیر، بهره گیری از مشاوره کارشناسانه است.طبعا دوستان و خانواده در این گذرگاه مهم، گزینه مناسبی نخواهند بود چون علایق و نگرانی شخصی خود را به شما منتقل می کنند.

ما در کلینیک سماع با بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه مشاوره شغلی علاوه بر مشاوره حضوری، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که حتی در صورت نداشتن زمان کافی بتوانید به صورت تلفنی ، آنلاین چت و یا آنلاین تصویری(از طریق نرم افرار های واتساپ یا imo )با شناخت توانایی ها و کسب اطلاعات کافی درباره مشاغل،تصمیم گیری مناسبی برای آینده خود داشته باشید و مسیر رسیدن به موفقیت را با مشکلات و سختی کمتری طی نمایید.

طراحی سایت