ماساژدرمانی

 

ماساژ بدن قدیمی ترین شکل درمان جسمی است که به شکل حرکات مالشی و ضربه ای باعث باز شدن کانال های انرژی جسم شما می شود.

ماساژ بدون شک بر روی روحیه نیز اثر گذار است و می‌تواند حال خوب و انرژی مثبت را به آدمی منتقل کند. ماساژ راه موثری برای مقابله با چین و چروک پوستی است. البته این فرآیند به آهستگی صورت می‌گیرد و اثرات آن وقتی قابل رویت است که برای مدت زمانی طولانی ادامه یابد.

هنگامی که ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.

ماساژ باعث افزایش اندروفین ها (نابود كننده های درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل كننده خلق و خوی) می شود. همچنین ثابت شده كه هورمون استرس (كورتیزول) را آزاد می نماید.به همین دلیل ماساژ اغلب به عنوان یك درمان تکمیلی برای افرادی كه سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده توصیه می شود.

علاوه بر آن ماساژ باعث استحکام بیشتر بافت و عضلات می‌شود، گردش خون را افزایش می‌دهد و پوست را جوان و شاداب می‌کند و در بازسازی سلول‌های مرده پوست، طراوت بخشیدن به لایه‌های سطحی پوست و تقویت گردش خون و همچنین در رفع سموم بدن معجزه می‌کند.

خدمات ماساژ در کلینیک سماع شامل :

ماساژ مدت قیمت به تومان فواید
تایلندی روغنی کل بدن 45 دقیقه 100/000 تقویت انرژی . از بین بردن اسپاسم (گرفتگی ) عضلات . تسکین خستگی . بهبود گردش خون
سر و صورت 30 دقیقه 60/000 کاهش چین و چروک . تحریک جریان خون . کاهش استرس و تنش . تسکین درد
کف پا 30 دقیقه 60/000 سم زادئی بدن . کاهش درد بدن . بهبود خواب . بهبود گردش خون . کاهش استرس
شمع صورت 30 دقیقه 80/000 روشن کننده و درخشان کننده پوست . درمان خشکی پوست ، ضد پیری و جوان سازی پوست
شمع کل بدن 45 دقیقه 150/000

 

در انجام ماساژ از روغن‌های مخصوص ماساژ که روغن های گیاهی و خوشبو هستند استفاده می‌شود. این روغن‌ها دارای خواص ضد میکروبی هستند و رایحه خوش آنها تسکین دهنده، آرامش‌بخش و انرژی‌زا است.

طراحی سایت